Schrijn- & timmerwerken - Aannemers in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (731)
Brussel (142)
Henegouwen (556)
Limburg (374)
Luik (595)
Luxemburg (263)
Namen (305)
Oost-Vlaanderen (948)
Vlaams-Brabant (464)
Waals-Brabant (189)
West-Vlaanderen (984)


 

Schrijn- & timmerwerken - Aannemers in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


Caluwaerts Joeri
Holsbeeksesteenweg 276
3010 Kessel-Lo

M: 0495 - 630748
F: 016 - 606003

E: info@joeric.be
W: http://www.joeric.be/

Struyf Luc-Atelier 44
Blandenstraat 84
3053 Haasrode

T: 016 - 402621
M: 0497 - 505574
F: 016 - 402621

E: luc.struyf@atelier44.be
W: http://www.atelier44.be/

Van Humbeeck NV
Brusselstraat 38
1740 Ternat

T: 02 - 5821503
F: 02 - 5827971

E: nv.vanhumbeeck@telenet.be
W: http://www.vanhumbeeck.be/

Volume +
Vereeckenstraat 38
1820 Melsbroek

T: 02 - 7510929
M: 0475 - 686977
F: 02 - 2705763

E: info@volume-plus.be
W: http://www.volume-plus.be/

Wargee BVBA
Neerpoortenstraat 20
3040 Ottenburg

T: 010 - 889201
M: 0475 - 436244
F: 010 - 815593

E: wargee@skynet.be
W: http://www.wargee.be/

A.A.A. Dimaro
De Kleetlaan 5
1831 Diegem

T: 02 - 7671907
F: 02 - 2415221

E: info@dimaro.be

A.C.
Kruisstraat 203
3120 Tremelo

M: 0495 - 168480

E: ac.cv@skynet.be

A.S. De Wit
Broekstraat 23
1745 Opwijk

T: 052 - 359349
M: 0499 - 245308
F: 052 - 359348

E: roland.dewit@skynet.be

A.S.W.B
Jezus-Eiksesteenweg 35
1560 Hoeilaart

M: 0473 - 706575

E: buyse_w@hotmail.com

A.W.V.D Algemene werken Van Dam
Alfons Dewitstraat 17
3078 Meerbeek

M: 0498 - 824277

E: aw_vd@hotmail.com

Ackx Ivo
Blanklaerstraat 40
3290 Schaffen

E: info@ivoackx.be

Akowe
Molenbeekstraat 1
1982 Elewijt

M: 0473 - 932081

E: eddie.leemans@skynet.be

Algemene Schrijnwerkerij Elsen
Weggevoerdenstraat 142
3012 Wilsele

T: 016 - 445970
F: 016 - 445970

E: l.elsen@skynet.be

All Renobecam BVBA
Heidestraat 11
1760 Roosdaal

T: 054 - 341778
M: 0477 - 817556
F: 054 - 260127

E: info@allrenobecam.be

Anneessens Deonie
Brusselsesteenweg 68
3090 Overijse

T: 02 - 6872438
M: 0476 - 428179
F: 02 - 6872438

E: deonieanneessens1904@hotmail.com

Appelmans BVBA
Kaaitvaartstraat 30
1760 Roosdaal

T: 054 - 333501
F: 054 - 328250

E: info@appelmansbvba.be

Appelt C Schrijnwerken C.H.A.
Juliaan Haestweg 10
3012 Wilsele

T: 016 - 446252
M: 0475 - 310902
F: 016 - 441903

E: charlesappelt@hotmail.com

Art & Co SPRL
Kerkeveldlaan 20
1950 Kraainem

M: 0475 - 282258

E: artetco@hotmail.com

Art & Création ltd
IJsvogellaan 4
1970 Wezembeek-Oppem

M: 0495 - 231496

E: art.creation.ebvba@telenet.be

Arte Bois
Molenweg 30
1640 Sint-Genesius-Rode

T: 02 - 3810561
F: 02 - 3810361

E: arte-bois@arte-bois.be

Astrasfo SA
Brusselsesteenweg 173
1785 Merchtem

T: 02 - 4784488
M: 0477 - 224813
F: 02 - 4784487

E: astrasfo@skynet.be

Ateljee De Bont BVBA
Grote Baan 236
3150 Wespelaar

T: 016 - 600526
M: 0495 - 321353
F: 016 - 600526

E: ateljee.de.bont@pandora.be

Authentik
A. Vaucampslaan 178
1654 Huizingen

T: 02 - 3565185
F: 02 - 3566693

E: authentik@tiscalinet.be

Backx Schrijnwerkerij NV
Groenstraat 82
3221 Nieuwrode

T: 016 - 634758
F: 016 - 634320

E: backx@skynet.be

Baeten R
Rectorijstraat 9
3470 Ransberg

T: 016 - 896836
M: 0479 - 591800
F: 016 - 896836

E: robby.baeten@telenet.com

Batimaxx BVBA
Diepestraat 59
1780 Wemmel

T: 02 - 5691065

E: batimaxx@skynet.be

Bellemans M BVBA
Kampendaal 65
1653 Dworp

T: 02 - 3802771
M: 0475 - 280668

E: michelbellemans@skynet.be

Binon Joris
Ophemstraat 95
3050 Oud-Heverlee

T: 016 - 437777
M: 0477 - 777744
F: 016 - 847777

E: joris7777@hotmail.com

Blankedale VZW
Pastorijstraat 118
3300 Tienen

T: 016 - 804646
F: 016 - 804610

E: info@blankedale.be

Bodenhorst Raoul
Bergensesteenweg 769
1600 Sint-Pieters-Leeuw

T: 02 - 3612001

E: bodenhorst@skynet.be

Bonne Alfons
Dorpsstraat 92
3450 Geetbets

T: 011 - 589455
F: 011 - 581968

E: alf.bonne@skynet.be

Borremans G
Schapenstraat 244
1750 Sint-Martens-Lennik

T: 02 - 5826569
M: 0475 - 879674
F: 02 - 5829747

E: guy.borremans@pandora.be

Bouteca & Partners BVBA
Koepoortstraat 43
1800 Vilvoorde

T: 09 - 3267373
M: 0478 - 600164

E: bouteca@engelsnv.be

Breugelmans Patrick
Langestraat 59
1910 Kampenhout

T: 016 - 657776
M: 0476 - 509602

E: breugelmans.patrick@telenet.be

C-Design
Europalaan 4
1981 Hofstade

T: 015 - 610647
M: 0496 - 031864
F: 015 - 610647

E: christophe.crets@telenet.be

C.O.R.A.C.O. NV
Leuvensestraat 104
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2512997
F: 02 - 2514032

E: co.ra.co.nv@pandora.be

Calvete
Oude Geraardsbergsebaan 8
1701 Itterbeek

T: 02 - 5696429
F: 02 - 5696429

E: contact@calvete.be

Carrette R
Amédé Brackestraat 38
1950 Kraainem

T: 02 - 7208321
F: 02 - 7215748

E: info@carrette.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?