Schrijn- & timmerwerken - Aannemers in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (731)
Brussel (142)
Henegouwen (556)
Limburg (374)
Luik (595)
Luxemburg (263)
Namen (305)
Oost-Vlaanderen (948)
Vlaams-Brabant (464)
Waals-Brabant (189)
West-Vlaanderen (984)


 

Schrijn- & timmerwerken - Aannemers in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Antoine Philippe
Compogne 413a
6687 Bertogne

T: 061 - 212772
M: 0479 - 368780
F: 061 - 212772

E: menuiserie.antoine.philippe@skynet.be

Authelet J-L SPRL
Rue Fernand Neuray 8
6740 Etalle

T: 063 - 456366
F: 063 - 456366

E: jean.luc.authelet@scarlet.be

B & P Menuiserie SPRL
Les Coeuvins 12
6720 Habay-la-Neuve

T: 063 - 236059
F: 063 - 236059

E: postmaster@betp-menuiserie.be

Bailleux Menuiserie SPRL
Rue du Coteau 3
6791 Athus

T: 063 - 371069
M: 0475 - 299475
F: 063 - 371069

E: menuibailleux@hotmail.com

Bati-Flor SPRL
Rue de la Station 93
6820 Florenville

T: 061 - 313714
F: 061 - 315177

E: batiflor@skynet.be

CD Menuiserie SPRL
Grand'Rue 128
6730 Tintigny

T: 063 - 444441
F: 063 - 446631

E: clement.daniel@skynet.be

Claude Raymond & Fils SA
Rue de l'Amérique 55
6810 Izel

T: 061 - 328156
M: 0495 - 103135
F: 061 - 320264

E: ray.claude@skynet.be

Cornely Hubert SPRL
Wathermal 4a
6670 Gouvy

T: 080 - 517532
M: 0477 - 419212
F: 080 - 517183

E: hubert.cornely@skynet.be

D Deumer
Rue de l'Or 278
6717 Nothomb

T: 063 - 226290
F: 063 - 226290

E: deumer.d@compaqnet.be

Dasnois Menuiserie SPRL
La Géripont 94
6880 Auby-sur-Semois

T: 061 - 413782
M: 0495 - 148781
F: 061 - 414180

E: menuiserie.dasnois@skynet.be

Dawance S
Avenue de la Gare 95
6990 Hotton

T: 084 - 467545
M: 0478 - 260272
F: 084 - 467545

E: menuiseriedawance@skynet.be

Delnaux F
Rue de France 15
6953 Forrières

T: 084 - 366618
M: 0497 - 546495
F: 084 - 366618

E: fabian.delnaux@skynet.be

Dublet V
Le Rossignu 27
6800 Freux

T: 061 - 460025
M: 0499 - 127251
F: 061 - 460025

E: dubletvincent@hotmail.com

Dumont Toitures
A l'Basse 11
6900 Roy

T: 084 - 344254
F: 084 - 344854

E: toituredumontalain@edpnet.be

Evrard Cedric
Sainlez 48
6637 Hollange

T: 061 - 213055
F: 061 - 213055

E: cedric.evrard@ymail.com

Evrard Marcel
Rue du Petit-Vivier 37
6860 Ebly

T: 061 - 256109
M: 0474 - 239854
F: 061 - 256109

E: marcel.evrard@proximedia.be

Fourny P
Chaussée de Bastogne 99
6840 Longlier

T: 061 - 256071
M: 0495 - 640655
F: 061 - 256073

E: patrice.fourny@skynet.be

Fourny Patrice
Sentier de Vaux 38a
6860 Ebly

T: 061 - 256071
M: 0495 - 640655
F: 061 - 256073

E: patrice.fourny@skynet.be

Gérard Marc
Rue de la Fange des Fornès 2
6800 Bras

T: 061 - 613803
M: 0496 - 792235
F: 061 - 613803

E: entr-g.m@hotmail.com

Godenne T
Route Nationale 4 7
6952 Grune

T: 084 - 222215
M: 0495 - 465034
F: 084 - 456460

E: mtg.godenne@skynet.be

Hubert Menuiserie SPRL
Mabompré 3
6663 Mabompré

T: 061 - 288811
F: 061 - 267366

E: menuiserie_hubert@hotmail.com

Huberty G Menuiserie
Rue de Journal 14a
6971 Champlon

T: 084 - 455106
F: 084 - 456022

E: menuiserie.huberty@belgacom.net

Idealtec
Vieux Chemin de Musson 18
6792 Halanzy

T: 063 - 678692
M: 0493 - 505258
F: 063 - 678692

E: jean-marc.guelff@idealtec.lu

Jacquemart & Fils SPRL
Allée des Marronniers 80
6929 Daverdisse

T: 084 - 388266
F: 084 - 388387

E: menuiserie.jacquemart@skynet.be

Junior
Rue de la Copette 51
6666 Wibrin

M: 0474 - 647601

E: willyjrbehiels@yahoo.com

L'Artisan du Bois Thiry Christophe
Grand Route 2
6990 Hotton

T: 084 - 379446
M: 0479 - 861105
F: 084 - 379446

E: info@lartisandubois.be

Lapeyre la maison
Rue d'Arlon 220
6780 Messancy

T: 04 - 2478900
F: 04 - 2462058

E: rocourt.lapeyre@saint-gobain.com

Lecoq & Lecoq SPRL
Zone Artisanale De Weyler 35
6700 Arlon

T: 063 - 424345
M: 0495 - 821801
F: 063 - 424347

E: info@lecoq.com

Lejeune René & Fils SPRL
Bihain 13
6690 Bihain

T: 080 - 418834
M: 0496 - 811524
F: 080 - 418834

E: lejeune.fils@skynet.be

Lequeux Fabien Menuiserie SPRL
Mortinsart 17
6740 Villers-sur-Semois

T: 063 - 219440
M: 0494 - 837291
F: 063 - 219440

E: fabien.lequeux@skynet.be

Macaux F
Rue du Pressoir 30
6800 Libramont

T: 061 - 232079
M: 0475 - 241524
F: 061 - 460191

E: fernand.macaux@skynet.be

Maquet & Fils
Rue de Saint-Hubert 53
6800 Recogne

T: 061 - 222746
F: 061 - 225646

E: info@menuiserie-maquet.be

Maron-Patar Ebénisterie
Rue de la Tannerie 34
6810 Jamoigne

M: 0473 - 651926

E: sprlmaronpatar@skynet.be

Marson L et Fils
Pâquis des Bûchettes 15
6740 Sainte-Marie-sur-Semois

T: 063 - 455516
M: 0496 - 241067

E: etsmarson@aol.be

Megabois
Rue Du Roteu 11
6880 Bertrix

T: 061 - 503375
M: 0497 - 460248
F: 061 - 503375

E: mega-bois@scarlet.be

Menuiserie Bilas Marc SPRL
Rue Blanche 10
6800 Libramont

T: 061 - 225565
M: 0496 - 067937
F: 061 - 225565

E: bilas.marc@swing.be

Menuiserie Cornet SPRL
Rue Maurice Grevisse 31
6724 Rulles

T: 063 - 411590
F: 063 - 412019

E: cornet.sprl@skynet.be

Menuiserie Isofimic SPRL
Avenue de Longwy 360
6700 Arlon

T: 063 - 218445
F: 063 - 219215

E: isofimic@skynet.be

Menuiserie Lamotte Marc SPRL
Rue du Thioray 122b
6927 Resteigne

T: 084 - 388102
M: 0475 - 746884
F: 084 - 387382

E: lamotte.marc@skynet.be

Menuisud SPRL
Rue de la Semois 119
6700 Arlon

T: 063 - 234101
F: 063 - 234160

E: menuisud@skynet.be

Mirguet Cedric
La Volette 14
6792 Halanzy

M: 0497 - 399176

E: mirguetcedric@skynet.be

Mobeso
Rue de France 50
6953 Forrières

M: 0474 - 618920

E: monseu.i@skynet.be

Mons Schaus Laurent SPRL
Rue Haute 34
6760 Ethe

T: 063 - 579817
F: 063 - 232499

E: schaus.menuiserie@skynet.be

Mossoux D
Michamps 23
6600 Longvilly

M: 0497 - 131212

E: mossouxdaniel@hotmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?