Schrijn- & timmerwerken - Aannemers in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (731)
Brussel (142)
Henegouwen (556)
Limburg (374)
Luik (595)
Luxemburg (263)
Namen (305)
Oost-Vlaanderen (948)
Vlaams-Brabant (464)
Waals-Brabant (189)
West-Vlaanderen (984)


 

Schrijn- & timmerwerken - Aannemers in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |


Jespers SAMMY Interieurwerken
Kapelstraat 1a
2520 Broechem

T: 03 - 2949569
F: 03 - 2949569

E: sammy.jespers@telenet.be

Jocam BVBA
Schransstraat 15
2280 Grobbendonk

M: 0477 - 756079

E: jocam@pandora.be

Joos G
Nijvendries 7
2890 Oppuurs

T: 03 - 2963057
M: 0486 - 527866

E: joosg@hotmail.com

Kemda Constructions CV
Heidemolenbaan 14
2390 Westmalle

M: 0496 - 551541

E: kemda-constructions@telenet.be

Keppens Interieurbouwer
Lange Zandstraat 20
2800 Walem

M: 0475 - 233267

E: keppenswim@skynet.be

Keysers G
Hoge Mereyt 10c
2960 Brecht

T: 03 - 6330702
F: 03 - 2712914

E: keysersgunther@telenet.be

Kirik G
De Zwaan 23
2930 Brasschaat

M: 0497 - 883872

E: g.kirik@hotmail.com

Kok Ronny
Herentalsesteenweg 57
2275 Poederlee

T: 014 - 714587
M: 0473 - 633837
F: 014 - 714910

E: info@ronnykokinterieur.be

Kokken Renovaties
Stenenmolenstraat 30
2800 Mechelen

M: 0486 - 511304

E: sven.kokken@skynet.be

Lander De Meester BVBA
Hoogstraatsebaan 73
2960 Sint-Lenaarts

T: 03 - 3146782
M: 0473 - 680691
F: 03 - 3146782

E: landerdemeester@hotmail.com

Lansu BVBA
Van Duyststraat 255
2100 Deurne

T: 03 - 3243035
M: 0476 - 455891
F: 03 - 3260569

E: francois@lansu.net

Lapeyre in huis
Antwerpsesteenweg 67
2630 Aartselaar

T: 03 - 8770846
F: 03 - 8771277

E: aartselaar.lapeyre@saint-gobain.com

Lauvrijs Johan
Blaubergsesteenweg 63a
2230 Herselt

M: 0495 - 536705

E: johan.lauvrijs@pandora.be

Lauvrijs Johan
Vuldershoek 32
2230 Herselt

M: 0495 - 536705

E: johan.lauvrijs@telenet.be

Lauvrijs Johan
Kleine Hees 20
2230 Herselt

M: 0495 - 536705

E: johan.lauvrijs@telenet.be

Lauwers Eric BVBA
Biezenveld 8
2460 Kasterlee

T: 014 - 853621
M: 0476 - 212512
F: 014 - 854828

E: lauwers.eric@skynet.be

Lenaerts Houten Opritpoorten BVBA
Rijmenamseweg 171
2820 Rijmenam

T: 015 - 517290
M: 0475 - 577570
F: 015 - 517302

E: doc@lena.be

Lenoir BVBA
Oudebaan 82
2640 Mortsel

T: 03 - 4499936
M: 0477 - 662653
F: 03 - 4499936

E: lenoir@pandora.be

Lieven Van Deuren
Oude Liersebaan 196
2570 Duffel

T: 015 - 323969
F: 015 - 323979

E: lievenvandeuren@skynet.be

Loos G
Acacialei 45
2570 Duffel

T: 015 - 318936
M: 0485 - 645530

E: gunther.loos@hotmail.com

Luma Hout
Broekstraat 42
2370 Arendonk

T: 014 - 671587
M: 0475 - 806077
F: 014 - 679011

E: lumahout@pandora.be

Lunico
Van den Hautelei 84
2100 Deurne

M: 0475 - 844941

E: luc.boudewijns@skynet.be

Luppens Dirk
Ramselsesteenweg 41
2230 Herselt

M: 0479 - 590785
F: 016 - 849416

E: dirkluppens@telenet.be

Luyten
Nijverheidsstraat 10
2490 Balen

T: 011 - 723216
F: 011 - 723216

E: verandas-luyten@telenet.be

Luyten Raf
Hodonk 67
2470 Retie

T: 014 - 378727
M: 0476 - 201777
F: 014 - 373458

E: raf.luyten@skynet.be

Maes Bert
Melkouwensteenweg 29
2590 Berlaar

M: 0475 - 200444

E: bert.maes13@pandora.be

Maes K
Bruul 66
2440 Geel

T: 014 - 586692
F: 014 - 589116

E: karel.maes@pandora.be

Maes-Mans BVBA
Goorbaan 43
2230 Herselt

T: 014 - 546245
F: 014 - 541714

E: maes-mans@pandora.be

Mangelschots Johnny
Klavet 14
2440 Geel

T: 014 - 723324
M: 0496 - 964446

E: john.mangelschots@gmail.com

Mans Marc Trappen
Boomgaardstraat 8
2230 Ramsel

T: 016 - 561176
F: 016 - 561176

E: marc.mans@hotmail.com

Maris Montagewerken BVBA
Langstraat 159
2270 Herenthout

M: 0477 - 610444

E: marisbart@hotmail.com

Meir Tommy
's Herenweg 15b
2222 Itegem

M: 0496 - 703385

E: meir.tommy@pandora.be

Mermans BVBA
Steenweg op Waarloos 43
2840 Reet

T: 03 - 8880931
F: 03 - 8446499

E: info@mermans-schrijnwerk.be

Mertens W BVBA
Oostbergen 45
2460 Kasterlee

T: 014 - 853062

E: mertenswim@skynet.be

Mertens-Goossens BVBA
Turfputten 4
2250 Olen

T: 014 - 220671
F: 014 - 232215

E: jo.mertens@telenet.be

Mets P
Molenstraat 34
2920 Kalmthout

T: 03 - 6633743

E: petermets@skynet.be

Moelans Jef NV
Steenweg op Ravels 284
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 418381
M: 0477 - 668051
F: 014 - 434993

E: j.moelansnv@skynet.be

Mundial Decor International NV
Atealaan 1
2270 Herenthout

T: 014 - 231023
F: 014 - 231041

E: mundial.decor.international@pandora.be

Nagels Bart
Gust Hensstraat 6
2300 Turnhout

M: 0476 - 228608

E: b.nagels@telenet.be

Nauwelaers Guy
Oelegemsesteenweg 16
2520 Broechem

T: 03 - 4750217
F: 03 - 4858153

E: guynauwelaers@skynet.be

Nicasy Patrick
Meerlaarstraat 13
2430 Vorst

M: 0475 - 663538

E: sopat@pandora.be

Nieuwbouw BVBA
Nijverheidsstraat 17
2400 Mol

T: 014 - 317648
F: 014 - 317552

E: info.nieuwbouwmol@skynet.be

Nuyts Danny BVBA
Terlo 160
2460 Kasterlee

T: 014 - 850361
M: 0474 - 215738
F: 014 - 307787

E: dannynuyts@skynet.be

Nuyts Dirk
Hofdreef 7a
2460 Tielen

T: 014 - 557101

E: info@dirkwuyts.be

Oudermans BVBA
Hallebaan 42
2980 Zoersel

M: 0475 - 384853

E: oudermans@pandora.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?